Geocip Piese Auto Piese Auto Oradea

Căutare inteligentă AI

Scrie ca la ghișeu: piesa, mașina și ce mai știi (motorizare, marcă, vâscozitate). Te ducem direct la piesele potrivite.

Încearcă:
MAN

MAN E2000

MAN E 2000 35.410 VFAK · motorina · 410 CP · ダンプカー

Schimbă mașina
TRW Bara directie TRW

Compatibilitate verificată

Livrare rapidă 24 - 48h

OEM Quality înaltă

Recomandat de clienți

TRW

Bara directie TRW

JRA541

Cod OEM: 9064600055

Brand: TRW
Stare: Produs nou
Garanție: 24 luni
Retur: 14 zile - fără bătăi de cap
Cod produs: JRA541
EAN: 3322937496914

Alternative recomandate

Compatibil cu:

MAN

MAN

E2000

Motorizare

MAN E 2000 35.410 VFAK

Putere

410 CP

Cod motor

D 2866 LF25

Ani fabricație

2000.05 - prezent

Caroserie

ダンプカー

Nu am putut confirma automat compatibilitatea cu această mașină. Verifică cu noi pe WhatsApp înainte de comandă.
Lungime [mm] 380
Dimensiune filet 1 M16x1,5
Dimensiune filet 2 M18x1,5
Articol extins/Info extins cu acceasorii
Pt. cod original (OE) 90610551003
Pt. cod original (OE) 90610481003
Pt. cod original (OE) 90610481001
Pt. cod original (OE) 9064600400
Pt. cod original (OE) 9064600500
Pt. cod original (OE) 9064600048
Pt. cod original (OE) 9064600148
Pt. cod original (OE) 9064600055
Pt. cod original (OE) 2E0713491
Pt. cod original (OE) 2E0713501
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
Articol extins/Informatii de extindere cu material de atașare/fixare
Partea de montare Axa fata stanga, Axa fata dreapta
Lungime bieleta [mm] 380
Filet interior [mm] M16x1,5
Articol completare/Info suplimentar 2 cu material de prindere

De ce să alegi Piese Auto Oradea?

Compatibilitate verificată

Verificăm compatibilitatea înainte de expediere

Peste 1.000.000 produse

Pe stoc și la comandă

Suport tehnic real

Specialiști cu experiență peste +25 de ani

Livrare rapidă

24 - 48h în toată România

Retur simplu

Retur în 14 zile, fără bătăi de cap

Plată sigură

Plătești în siguranță online sau la livrare

Vizualizate recent

La comandă Alternator
Alternator ASHIKA

002-C982

0.00 lei
Livrare în 24–48 h MAXGEAR Set cablaj aprindere
Set cablaj aprindere MAXGEAR

53-0189

103.00 lei
La comandă AJUSA Simering arbore cotit
Simering arbore cotit AJUSA

15101900

338.50 lei
La comandă SKF Arc spirala
Arc spirala SKF

VKDL31005

0.00 lei
La comandă NRF Compresor, climatizare
Compresor, climatizare NRF

320003G

0.00 lei
La comandă MOOG Cuzinet, stabilizator
Cuzinet, stabilizator MOOG

RE-SB-2837

30.00 lei

Preț online

132.00 lei

Preț cu TVA