Geocip Piese Auto Piese Auto Oradea

Selectează mașina ta

Ca să vezi doar piese 100% compatibile.

Alege mașina
TRW Pivot TRW

Compatibilitate verificată

Livrare rapidă 24 - 48h

OEM Quality înaltă

Recomandat de clienți

TRW

Pivot TRW

JBJ779

Cod OEM: 6G9N3A053DB

Brand: TRW
Stare: Produs nou
Garanție: 24 luni
Retur: 14 zile - fără bătăi de cap
Cod produs: JBJ779
EAN: 3322937805310

Alternative recomandate

Articol extins/Info extins cu acceasorii
Pt. cod original (OE) 1458773
Pt. cod original (OE) 1460693
Pt. cod original (OE) 1466186
Pt. cod original (OE) 1466188
Pt. cod original (OE) 1469024
Pt. cod original (OE) 1469026
Pt. cod original (OE) 1507181
Pt. cod original (OE) 1507182
Pt. cod original (OE) 6G9N3A052DG
Pt. cod original (OE) 6G9N3A053DG
Pt. cod original (OE) 6G9N3A052DH
Pt. cod original (OE) 6G9N3A053DH
Pt. cod original (OE) 7G9N3A052BA
Pt. cod original (OE) 7G9N3A053BA
Pt. cod original (OE) 7G9N3A052BB
Pt. cod original (OE) 7G9N3A053BB
Pt. cod original (OE) 30671636
Pt. cod original (OE) 30671637
Pt. cod original (OE) 31200448
Pt. cod original (OE) 31200449
Pt. cod original (OE) 31200563
Pt. cod original (OE) 31200564
Pt. cod original (OE) 31200775
Pt. cod original (OE) 31200776
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
Partea de montare partea de jos, Axa fata dreapta, Axa fata stanga
Dimensiune conus [mm] 22
Tip legatura pentru brat transversal
Filet exterior 1 [mm] M14x1,5
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii

De ce să alegi Piese Auto Oradea?

Compatibilitate verificată

Verificăm compatibilitatea înainte de expediere

Peste 1.000.000 produse

Pe stoc și la comandă

Suport tehnic real

Specialiști cu experiență peste +25 de ani

Livrare rapidă

24 - 48h în toată România

Retur simplu

Retur în 14 zile, fără bătăi de cap

Plată sigură

Plătești în siguranță online sau la livrare

Vizualizate recent

Livrare în 24–48 h MEYLE Cap de bara
Cap de bara MEYLE

36-16 020 0009

53.50 lei
Livrare în 24–48 h DELPHI Cap de bara
Cap de bara DELPHI

TA1147

113.50 lei
Livrare în 24–48 h DELPHI Cap de bara
Cap de bara DELPHI

TA2469

115.00 lei
Livrare în 24–48 h GOETZE ENGINE Set segmenti piston
Set segmenti piston GOETZE ENGINE

08-114400-55

119.50 lei
La comandă KOLBENSCHMIDT Cuzinet arbore
Cuzinet arbore KOLBENSCHMIDT

MS-1199A 0.25

233.50 lei
La comandă NK Arc spirala
Arc spirala NK

543676

0.00 lei

Preț online

137.00 lei

Preț cu TVA