Geocip Piese Auto Piese Auto Oradea

Căutare inteligentă AI

Scrie ca la ghișeu: piesa, mașina și ce mai știi (motorizare, marcă, vâscozitate). Te ducem direct la piesele potrivite.

Încearcă:
CITROËN

CITROËN JUMPY I caroserie [BS; BT; BY; BZ]

2.0 HDi 110 · diesel · 109 CP · caroserie

Schimbă mașina
TRW Pivot TRW

Compatibilitate verificată

Livrare rapidă 24 - 48h

OEM Quality înaltă

Recomandat de clienți

TRW

Pivot TRW

JBJ779

Cod OEM: 7G9N3A052BB

Brand: TRW
Stare: Produs nou
Garanție: 24 luni
Retur: 14 zile - fără bătăi de cap
Cod produs: JBJ779
EAN: 3322937805310

Alternative recomandate

Compatibil cu:

CITROËN

CITROËN

JUMPY I caroserie [BS; BT; BY; BZ]

Motorizare

2.0 HDi 110

Putere

109 CP

Cod motor

RHW (DW10ATED4)

Ani fabricație

1994.00 - 2006.12

Caroserie

caroserie

Nu am putut confirma automat compatibilitatea cu această mașină. Verifică cu noi pe WhatsApp înainte de comandă.
Articol extins/Info extins cu acceasorii
Pt. cod original (OE) 1458773
Pt. cod original (OE) 1460693
Pt. cod original (OE) 1466186
Pt. cod original (OE) 1466188
Pt. cod original (OE) 1469024
Pt. cod original (OE) 1469026
Pt. cod original (OE) 1507181
Pt. cod original (OE) 1507182
Pt. cod original (OE) 6G9N3A052DG
Pt. cod original (OE) 6G9N3A053DG
Pt. cod original (OE) 6G9N3A052DH
Pt. cod original (OE) 6G9N3A053DH
Pt. cod original (OE) 7G9N3A052BA
Pt. cod original (OE) 7G9N3A053BA
Pt. cod original (OE) 7G9N3A052BB
Pt. cod original (OE) 7G9N3A053BB
Pt. cod original (OE) 30671636
Pt. cod original (OE) 30671637
Pt. cod original (OE) 31200448
Pt. cod original (OE) 31200449
Pt. cod original (OE) 31200563
Pt. cod original (OE) 31200564
Pt. cod original (OE) 31200775
Pt. cod original (OE) 31200776
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
Partea de montare partea de jos, Axa fata dreapta, Axa fata stanga
Dimensiune conus [mm] 22
Tip legatura pentru brat transversal
Filet exterior 1 [mm] M14x1,5
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii

De ce să alegi Piese Auto Oradea?

Compatibilitate verificată

Verificăm compatibilitatea înainte de expediere

Peste 1.000.000 produse

Pe stoc și la comandă

Suport tehnic real

Specialiști cu experiență peste +25 de ani

Livrare rapidă

24 - 48h în toată România

Retur simplu

Retur în 14 zile, fără bătăi de cap

Plată sigură

Plătești în siguranță online sau la livrare

Vizualizate recent

La comandă MONROE Amortizor
Amortizor MONROE

G16645

442.50 lei
La comandă OPTIMAL Bieleta antiruliu
Bieleta antiruliu OPTIMAL

G7-1461

67.50 lei
La comandă HELLA Far
Far HELLA

1ED 247 026-261

930.50 lei
Livrare în 24–48 h Filtru aer
Filtru aer ASHIKA

20-0W-W14

26.00 lei
La comandă MEAT & DORIA Rezistor
Rezistor MEAT & DORIA

K109143

0.00 lei
La comandă Set rulment roata
Set rulment roata KAGER

83-0600

0.00 lei
La comandă BOSCH Alternator
Alternator BOSCH

0 986 041 320

1383.50 lei
Livrare în 24–48 h DELPHI Bieleta directie
Bieleta directie DELPHI

TA3195

80.50 lei
Livrare în 24–48 h Macara geam
Macara geam DOGA

101238

168.00 lei
La comandă Cap planetara
Cap planetara CAR

GME7490K

0.00 lei
La comandă Sonda lambda
Sonda lambda JAPANPARTS

OO-T07

0.00 lei
La comandă STARLINE Cap planetara
Cap planetara STARLINE

12.54.601

159.00 lei

Preț online

137.00 lei

Preț cu TVA